Newsletter
 Dopravu zajišťuje
DPDPPLZásilkovna
 Události
 Online status
 Platby
Bankovní převodPayPalFio
MasterCard_newVisamasstro
ComGate
 Hodnocení
7/10
 Sdílení
 Kalkulačka měn
Stáhněte si plnou verzi programu TeamViewe
Live chat na web stránku
Komplet multiroom Gigablue Pro basic - 1x klient ,pro jednu domácnost, nezávislé sledování programů z jedné přístupové karty na více dalších přijímačích,na klientech nepotřebujete připojení k anténě, ale pouze internet. Možnost rozšíření o PNP tuner DVB-T2/C nebo WIFI 1200Mbit

Komplet multiroom Gigablue Pro basic - 1x klient  pro jednu domácnost, nezávislé sledování programů z jedné přístupové karty na více dalších přijímačích,na klientech nepotřebujete připojení k anténě, ale pouze internet. npodmínkou je vlastní přístupová karta - Skylink, Freesat, AntikSat 
Možnost rozšíření o PNP tuner DVB-T2/C nebo WIFI 1200Mbit  Pozor nejedná se o homesharing ale streaming !!!

Složení:

Gigablue UHD Quad 4K - 2 x FBC S2X tuner a s 2 x Ci, 2 x čtečkami karet, větším TFT barevným displejem, připojením Gigabit Lan, 2 x HDMI, SD karta a 5 x USB rozhraní charakterizují novou řadu oproti jejímu předchůdci. TWIN LINUX HD TV přijímač s hybridní funkcí. DVB-S/S2, DVB-C/C2, DVB-T/T2 a IPTV nabízí všestranné využití.

Gigablue UHD Quad 4K pokračuje ve splnění snů...

Funkce:

 • Rychlý procesor s 2GB DDR4 RAM
 • 4GB eMMC Flash
 • 3" barevný displej
 • 5 x USB (1 přední + 4 zadní)
 • 2 x CI
 • 2x čtečka čipových karet
 • 1x HDMI v 2.0
 • 1x HDMI výstup 2.0
 • 1x eSATA
 • FBC Twin Tuner (Full Band Capture)
 • Demodulator 8 x DVB-S2
 • 1 x slot PnP tuneru (DVB-S2, DVB-C, DVB-T/T2/HEVC265)
 • Optický digitální výstup
 • RS-232 
 • Ethernet Gigabit LAN (RJ-45/1000 Mbps)
 • 1 x SD karta 2.0 až 25 MB/s
 • 4 x PiP
 • 2 x Audio PiP přes BT ( Bluetooth)
 • SAT>iP, funkce multiroom serveru až pro 16 klientů

Funkce

2 vestavěné DVB-S2 tunery umožňují neomezené dvojité použití, stejně jako 8 tunerů (FBC tunery). Další slot pro tuner navíc nabízí možnost rozšíření přijímače o dvojitý tuner DVBS2, DVB-T/T2 nebo DVB-C2. Výkonný procesor nabízí divákovi obrazový materiál s vysokým rozlišením 4k a bezprecedentně rychlou dobu přepínání.
Váš přijímač můžete připojit přímo k internetu přes rozhraní Gigabit Lan nebo volitelně dostupný Wifi Stick.
Vlastnosti a výbava: 4 x PiP, 2 x USB 3.0, 3 x USB 2.0 2 x HDMI (vstup/výstup)

GigaBlue je zvláště uživatelsky přívětivý v možnostech ovládání. Přijímač lze například pohodlně ovládat na dálku pomocí chytrého telefonu nebo tabletu prostřednictvím aplikace GigaBlue Player, aniž byste museli nejprve zvedat dálkové ovládání zařízení.

Máte Full HD a myslíte si, že jste ještě nikdy nesledovali televizi v tak dobré kvalitě? Existuje ještě lepší! Ultra HD (nazývané UHD nebo 4K) je čtyřnásobek rozlišení (4x1080) než Full HD.

S GigaBlue UHD Quad 4K uvádí GigaBlue na trh svůj první satelitní přijímač s podporou UHD. Vychutnejte si televizní obraz v bezkonkurenční ostrosti a čistotě a zažijte každý detail více než realisticky.

GigaBlue UHD Quad 4K od je prostě důmyslná součást a rozhodně nejnovější v satelitních přijímačích – buďte u toho!

Dvojitý tunerový přijímač a 4 x PiP

Vaše radost bude dvojnásobná.

Můžete se rozhodnout, kdy a kolik programů chcete nahrávat nebo sledovat v PiP. Sledujte program a nahrajte až 16 dalších programů paralelně a až 4 programy v PiP.

Slot CI pro šifrované nabídky

Přijímač můžete flexibilně a snadno dovybavit, abyste mohli přijímat šifrované prémiové nabídky prostřednictvím slotu modulu. Jednoduše vložte čipovou kartu s modulem do CI slotu a spusťte svůj hýčkací program.

Timeshift, pauza, sledování televize s časovým zpožděním

S GigaBlue UHD Quad 4K jste šéfem vy.

Je zapnutý oblíbený seriál nebo fotbal a zvoní telefon? Stačí stisknout tlačítko pauzy a sami se rozhodnout, kdy chcete pokračovat ve sledování. Vraťte se až o 2 hodiny zpět, užívejte si scény tak často, jak chcete, nebo přeskočte méně zajímavé pasáže. Staňte se mistrem svého programu stisknutím tlačítka!

SAT>IP streamování nebo Multiroom  

Užijte si satelitní TV kdekoli.

Prostřednictvím sítě Bez další kabeláže lze nyní satelitní televizi využívat i na koncových zařízeních, která nemají vlastní satelitní připojení. Technologie Sat>IP přijímače přináší prostřednictvím domácí sítě prvotřídní satelitní TV do každé místnosti v domácnosti.

Živé vysílání s přehrávačem GigaBlue Player

Distribuujte živý obsah po celém domě.

Slunce svítí a nemáte nic, co byste raději dělali, než abyste si seriál nebo živé fotbalové přenosy užili pohodlně na zahradě? Žádný problém! S GigaBlue můžete distribuovat několik živých vysílání paralelně v domácí síti a streamovat je do svých mobilních zařízení.

Domácí sítě

Jeho integrací do vaší sítě pomocí síťového kabelu nebo WLAN získáte přístup ke všem svým médiím – napříč datovými místnostmi a nezávisle na čase – s jakýmkoli kompatibilním koncovým zařízením. Zažijte své osobní audio a video potěšení, samozřejmě také bezdrátově.

Vzdálené programování přes aplikaci nebo webif

Snadno naprogramujte své nahrávky na cestách.

Práce trvala trochu déle nebo jste uvízli v zácpě, váš oblíbený pořad začne za pár minut, nemusíte se bát! Jednoduše naprogramujte nahrávání požadovaného programu na cestách prostřednictvím mobilní aplikace nebo počítače v práci.

EPG (elektronický programový průvodce)

Zjistěte více a předem.

Jediným stisknutím tlačítka a víte to – celý televizní program v dokonalém přehledu na vaší obrazovce. Dostanete také krátké popisy nebo zajímavé informace o programu (obsah závisí na kanálu) a naplánujte si své televizní večery včetně záznamů na příštích 14 dní ještě dnes – pouhým stisknutím tlačítka.

PVR (přehrávání obrázků, hudby a videa)

Vaše neomezená zábava.

Své fotky z dovolené, oblíbenou hudbu nebo videa si můžete vychutnat na připojené velké HD obrazovce přes USB porty, síť nebo e-SATA. Posaďte se, posaďte se a relaxujte. Vaše média jsou vzdálená pouhým stisknutím tlačítka.

Prostorový zvuk

Zažijete atmosféru kina u vás doma.

Živé televizní vysílání, momentky, sportovní události, celovečerní filmy a samozřejmě hudební TV. Připojte přijímač k systému domácího kina přes optický výstup (S/PDIF) a zažijte bohatý zvuk.

Rozsah dodávky

 • GigaBlue Quad 4K s 2 x DVB-S2 FBC tunery
 • návod k použití
 • Napájecí adaptér 12V/5A
 • Dálkové ovládání s bateriemi
 • SATA kabel 

GigaBlue UHD IP 4K
GigaBlue UHD IP 4K USB HDMI SD karta Multiroom Ultra HD IP Box Receiver ,černý bez tuneru - nový IP Box jako 4K varianta přichází s PnP slotem a lze jej tedy použít jako satelitní nebo kabelový přijímač. Výkonný procesor nabízí divákovi obrazový materiál ve vysokém rozlišení 4k.
 
GigaBlue je zvláště uživatelsky přívětivý v možnostech ovládání. Přijímač lze například pohodlně ovládat na dálku přes aplikaci GigaBlue Player pomocí chytrého telefonu nebo tabletu, aniž byste museli nejprve zvedat dálkové ovládání. Máte full HD a zjistíte, že jste televizi v tak dobré kvalitě nikdy nesledovali? Existuje ještě lepší! Ultra HD (nazývané UHD nebo 4K), za tím je čtyřikrát vyšší (4x1080) rozlišení obrazu než u Full HD.
 
S GigaBlue UHD IP 4K přináší GigaBlue na trh další satelitní přijímač s podporou UHD. Vychutnejte si televizní obraz v bezkonkurenční ostrosti a čistotě a zažijte každý detail více než realisticky.
 
Užijte si SAT> IP streaming nebo multiroom satelitní TV kdekoli. Prostřednictvím sítě bez další kabeláže lze nyní satelitní televizi využívat i na zařízeních, která nemají vlastní satelitní připojení.

Technické údaje GigaBlue UHD IP4K:

- ARM Cortex A53 Quad Core 64bit
- 15 000 DMIPS
- Hisilicon 1,6 GHz 4xCore
- 8 GB eMMC Flash
- 1 GB DDR3 SDRAM
- Frekvenční rozsah: 950-2150 Mhz
- DiSEqC 1.0 / 1.1 /x 2.1 / 2.W02 USA V): 185x120x39 mm
 
Vlastnosti a funkce:

- 4K / UHD rozlišení
- WIFI (volitelně)
- Bluetooth (volitelně)
- 1x USB 3.0
- 1x USB 2.0
- 1x HDMI 2.0
- Ethernet (RJ-45) 10/100/1000 Mbps
- Aktualizace SW přes internet
- OTA aktualizace
- Multiroom
- Multiboot
- Funkce časovače
- EPG
- Napájení (12V / 2A)
 
Přední:
- IR přijímač
- LED stavové světlo
- Čtečka čipových karet na zadní straně:
 - 1x čtečka SD karet
- 1x USB 3.0
- 1x S / PDIF (optický)
- 1x IR IN
- 1x HDMI 2.0
- 1x Ethernet (RJ-45)
- 1x USB 2.0
- 1x RS-232
- 1x vypínač (I/O) Switch)
- 1x DC vstup
- PnP 1x DVB-S2X tuner, MIS (multistream) twin nebo single (volitelně)
- PnP 1x DVB-C / T2 tuner, MIS (multistream) twin nebo single (volitelně)

  
 

POZOR: Pro provedení individuálního nastavení musí být přístroje rozbaleny a nastaveny !!

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)