Newsletter
 Dopravu zajišťuje
DPDPPLZásilkovna
 Události
 Online status
 Platby
Bankovní převodPayPalFio
MasterCard_newVisamasstro
ComGate

Digital Devices Octopus NET Rack MC - 19'' 1U Server

(die Bilder dienen nur zur Illustration)
Produktcode
PCDD282001
Hersteller
Digital Devices
Garantie
2 Jahre
879.71,- € ohne MwSt.
1 064.45,- €Preis mit MwSt.
auf Bestellung
(die Recycling-Gebühr ist im Preis inbegriffen)   
Digital Devices Octopus NET Rack MC - 19'' 1U Server

"Digital Devices Octopus NET Rack MC - 19 '' 1U Server"

Server s vysokou hustotou streamování - založený na technologii Octopus NET MC. Je možné plné vybavení až 8 tunerů různých typů příjmu.

Síťový tuner HD / UHD - IPTV hlavní stanice. Multicast a Unicast Server SPTS

Streamovací server může být vybaven kartami řady „Max“ a podle toho je dodáván s vybranými položkami (tuner | CI) připravenými k připojení v pouzdře 1U, včetně napájení 230 voltů.

Základní deska Octopus NET je modulárně rozšířena a umožňuje změnu nainstalovaných modulů tuneru nebo rozšíření. V případě změny umístění lze Octopus NET kdykoli přizpůsobit situaci příjmu nebo rozšířit výměnou těchto modulů.

Základní desky serveru Octopus NET pro vícesměrové vysílání lze konfigurovat pro toky SPTS (protokol RTP / UDP) nebo nové, protože firmware 2.10.3.0 také unicast přes RTSP a je použitelný s řadou softwaru a hardwaru. Obzvláště vhodné pro zásobování v hotelech a jiných veřejných zařízeních, kde musí být zásobován velký počet klientů. Server poskytuje celkem 12 streamů, které lze individuálně konfigurovat pro vícesměrové vysílání a/nebo unicast. Další toky jsou možné prostřednictvím dalších serverových jednotek.

Instalací slotu CI lze dekódovat vícesměrové a unicastové toky* přímo na serveru.
(*Vezměte prosím na vědomí podmínky poskytovatelů PayTV / obsahu uvedených ve vaší smlouvě o používání obsahu).

S vestavěným 5portovým gigabitovým přepínačem můžete svou síť rozšířit nejen o další porty LAN, ale také můžete filtrovat streamy, které by měly být na portech k dispozici v režimu vícesměrového vysílání.

Celá konfigurace se provádí prostřednictvím interního a heslem chráněného WEBového rozhraní, od skenování kanálů až po vytváření streamů.

Poznámka: Základní verze tohoto serveru neobsahuje tunery ani moduly CI. Tunery a CI, které si objednáte s tímto serverem, nainstalujeme před dodáním a poté otestujeme celý systém. Přehled možných tunerů a CI komponent najdete v záhlaví tohoto článku. Pokud by tunery nebo komponenty CI neměly být instalovány před dodáním, dejte nám prosím odpovídající poznámku ve funkci komentáře vaší objednávky. V případě předmontáže je tato položka předem nesestaveným výrobkem, který je vyroben na míru, aby byl zajištěn individuální výběr spotřebitelem. 

Konfigurovaný produkt již nelze vrátit

(wir behalten uns das Recht vor, diese Beschreibungen und Spezifikationen ohne vorherige Ankündigung zu ändern)