Newsletter
 Dopravu zajišťuje
DPDPPLZásilkovna
 Události
 Online status
 Platby
Bankovní převodMasterCardPayPal
Fio

10 důvodů, proč byste měli zvolit STB řešení na bázi Androidu

  • Added: 24.05.2015   |   1572 readings / views

10 důvodů, proč byste měli zvolit STB řešení na bázi Androidu

10 důvodů, proč byste měli zvolit Android-Based STB řešení
 
V bitvě mezi operačními systémy v Pay TV trhu, je Android Set Top Box v poslední době velmi pokrokový a pomalu se dere do vedení, protože operátoři se zaměřili  především na nasazení  hybridního DVB-C / T / S řešení.

Tady  je 10 důvodů, proč byste měli zvolit  Set-top box řešení na bázi Androidu:


·        Znalost systému
Android Set-Top Box Solution (STB) poskytuje vynikající uživatelské zkušenosti známé pro mnoho uživatelů z jiných produktů, které pracují s Android , jako jsou tablety nebo smartphony, a to snižuje potřebu učit se nový systém.
·        Nejmodernější  technologie
Android vybavuje operátory nejnovějšími a nejvíce sofistikovanými technologiemi, které umožňují neustále aktualizovat službu s novými aplikacemi, vývojem a state-of-the-art funkcí.
·        Vývoj dopředu
Inteligentní systém TV Android je volbou pro spotřebitele, kteří chtějí svůj přístroj mít takový, aby byl vždy nadčasový. Používání jiných dálkových ovladačů k ovládání TV zařízení, jako jsou například tělesná gesta a hlasové příkazy, tyto mohou být také začleněny. Totéž platí pro videokonference zařízení (např mikrofony a kamery).
·        Lepší aplikace
Vybavení a služby pro over-the-top obsah (OTT) Android STB, mají podstatně lepší řadu aplikací ve srovnání s Linux STB.
·        System integrity minimalizuje rizikové faktory
Mnoho prodejců se v poslední době začalo dívat na Android  jako potenciální  operační  systém  pro OTT. Režim Sandbox  v Androidu  izoluje  aplikace umožňující  Androidu  pokrýt širší prostředí, když běží tato aplikace a tím umožní zachování integrity systému a tím minimalizovat rizikové faktory.
 ·        Bezpečný provoz
Na základě nedávného  vývoje trhu, se Android zařízení stávají velmi adaptabilní, protože pracují bezpečně a to i když jsou bezpečně zaváděny nové fungující aplikace..
·        Bohatý Eco-System
Vzhledem k bohatému ekosystému, Android nabízí širokou škálu aplikací a her, které mohou být použity na velké televizní obrazovce.
·        Podpora Multicast lineární televize
Podpora Multicast lineární televizní playout je vysoko na seznamu přání operátorů. Interaktivní TV middleware výrobců by měly vybavit své produkty a řešení s podporou pro tuto funkci podporu ze strany STB založeného na Android.
·        Dlouhodobá vyšší hodnota
Android se může pochlubit dalekosáhlým API, postaveným na  zabezpečení, webových prohlížečích a několika začleněných aplikacích. To znamená, že má sofistikované služby, které budou nabízet vyšší hodnotu a vynikající zážitek pro své diváky a předplatitelům v dlouhodobém horizontu.
·        Zdarma OS licence
Permisivní licencování umožňuje software být zdarma modifikováno a distribuováno výrobci zařízení a dalšími vývojáři platforem