Newsletter
 Dopravu zajišťuje
DPDPPLZásilkovna
 Události
 Online status
 Platby
Bankovní převodPayPalFio
MasterCard_newVisamasstro
ComGate
NOXON iRadio 410+ radio pro příjem digitálního rádia. Ať už DAB+, FM nebo internetové rádio, iRadio 410+ kombinuje všechny tři rádiové technologie v jednom zařízení.

Prémiová výbava

S plným výkonem 10,0 wattů RMS si můžete vychutnat svůj požadovaný vysílač a to ve vysoce kvalitním krytu z kartáčovaného dřeva s jedinečným klasickým designem. Pomocí ekvalizéru upravte zařízení tak, aby vyhovovalo vašim uším.

2,4palcový barevný displej zobrazuje všechny důležité informace o přehrávané skladbě nebo o zprávách, které lze přijímat prostřednictvím Dynamic Label v režimu DAB+ a internetového rádia.

 

Budík s duálním budíkem a funkcí Snooze

Své iRadio 410+ můžete použít také jako radiobudík. Integrovaný budík má dvě paměti budíku. Tímto způsobem si můžete individuálně nastavit různé časy buzení. Displej lze ztlumit v několika krocích. Přijímač je navíc vybaven funkcí snooze, kterou můžete aktivovat před usnutím, aby se rádio po vámi požadované době automaticky vypnulo.

 

Uživatelsky příjemné ovládání

iRadio 410+ má na horní straně zařízení pět tlačítek stanic, na která si můžete uložit své oblíbené stanice Patentovaný otočný ovladač Noxon s funkcí push vás provede různými nastaveními a stanicemi. Ergonomické kolébkové tlačítko vás vrátí zpět. Během několika sekund se můžete dostat z Německa do Brazílie nebo kam by měla hudební cesta směřovat.

Hlasité nebo tiché? Pro plnohodnotnou párty s hudbou z celého světa lze NOXON iRadio 410+ připojit také k jakémukoli hi-fi systému. Pokud chcete, aby byl tišší, jednoduše připojte sluchátka a užívejte si nerušeně hudbu, podcasty – cokoli chcete.

 

Dálkové ovládání / ovladatelné přes aplikaci

Rádio ovládáte pohodlně zepředu, pohodlně pomocí přiloženého dálkového ovladače nebo přes aplikaci. K dispozici máte deset tlačítek stanic pro příjem DAB+, internetového rádia a FM, takže se můžete rovnou dostat ke svým oblíbeným stanicím. Pomocí tabletu nebo chytrého telefonu můžete iRadio 410+ s
aplikací Undok ovládat velmi snadno, se smartphonem nebo tabletem Apple můžete streamovat hudbu do iRadio 410+ pomocí bezplatné aplikace Undok.

 

internetové rádio

Získejte online hudbu a informace z celého světa. S více než 40 000 stanicemi po celém světě nabízí NOXON iRadio 410+ nekonečnou mezinárodní rozmanitost. Poslouchejte například rockovou hudbu z USA nebo pop music z Afriky, novinky z Tokia nebo komedie z Austrálie, hitparády z Anglie, folklór ze Švýcarska nebo podcasty z celého světa. Vše je seřazeny podle země a žánru pro snadný výběr. Je toho hodně k objevování - vyzkoušejte to.

 

 

 

- Příjem DAB/DAB+, FM a internetového rádia
- Pět volně přiřaditelných tlačítek stanic na zařízení
- Budík s funkcí opakovaného buzení, duální budík
- Ovladatelné přes aplikaci UNDOK (iOs, Android)
- 10 W mono RMS
- Analogový linkový výstup 3,5 mm jack
- 3,5 mm jack výstup pro sluchátka
- 2,4" (6,1 cm) barevný TFT displej
- vysoce kvalitní dřevěné pouzdro se vzhledem broušeného kovu
- jazyky menu: DE, EN, FR, IT, NL, DK, PL, PT, ES, SW, TR
- Různorodý archiv rádií a adresář podcastů
- Příjem hudby z počítačů a síťových pevných disků (NAS) (UPnP)
- Podpora běžných formátů: MP3, WAV, WMA, AAC, AAC+, FLAC
- Deset přímo volitelných tlačítek stanic pro FM/DAB+ a internetové rádio pomocí dálkového ovladače.
- Digitální příjem přes WLAN 2,4 GHz & 5,0 GHz (IEEE 802.11a/b/g/n)
- Vypínač pro ZAP/VYP na zadní straně zařízení
- F-konektor pro DAB+ a FM anténu, anténu lze odšroubovat
- Výkonný , vysoce kvalitní čipset Frontier Silicon Venice 6.5
Rozměry: 240 x 132 x 143 mm (ŠxVxH)

Součástí dodávky
Noxo iRadio 410+, dálkové ovládání (včetně baterie), napájecí zdroj, odnímatelná teleskopická anténa, stručný návod (DE/EN)

(wir behalten uns das Recht vor, diese Beschreibungen und Spezifikationen ohne vorherige Ankündigung zu ändern)