Newsletter
 Dopravu zajišťuje
DPDČeská poštaZásilkovna
 Události
 Online status
 Platby
Bankovní převodMasterCardPayPal
Fio
YAY GO Android TV HIGH-END 4K UHD Streaming Box Android 10.0 (4K UHD, Android 10, duální WiFi, LAN, Chromecast, IP přehrávač, HIGH-END)

YAY GO IP přijímač (4K UHD, Android 10, duální WiFi, LAN, Chromecast, IP přehrávač, HIGH-END)“
YAY vydal nový IP přijímač, opět s operačním systémem Android 10. YAY GO slibuje ultra ostrou kvalitu 4K v relativně malém, ale stylovém boxu. Můžete očekávat skvělou kvalitu obrazu s vysokými kontrasty a bohatými barvami.

Funkce
- Podpora extrémně ostrého rozlišení 4K
- Dolby Atmos prostřednictvím Dolby Digital Plus pro neporovnatelný prostorový zvuk
- Android 10: Nainstalujte si své oblíbené aplikace z Obchodu Google Play

Pro pohodlnější používání máte možnost připojit YAY GO IP přijímač ke klávesnici Bluetooth. Můžete také připojit externí pevný disk přes USB 3.0 nebo USB 2.0 a přehrávat svá oblíbená média znovu a znovu. K dispozici je také slot pro micro SD. YAY GO má samozřejmě také připojení HDMI, Ethernet a 12 V DC IN. Chybět by nemělo ani připojení pro USB-C, AV a optický zvuk.

Byla nainstalována čipová sada Amlogic S905X3 a čtyřjádrový procesor ARM Cortex-A55. Díky enormnímu výkonu až 21 800 DMIPS a 2 GB DDR3 SDRAM má IP přijímač dostatek energie pro každodenní použití. Kromě paměti SDRAM je k dispozici také vysokorychlostní flash paměť eMMC o velikosti 8 GB.

Pomocí YAY GO můžete také přidávat aplikace na domovskou obrazovku a třídit je, jak chcete. Své oblíbené aplikace můžete snadno dostat do televize prostřednictvím Google Play. Během několika sekund můžete přepnout ze smartphonu, tabletu nebo notebooku na televizi, protože integrovaný Chromecast může snadno streamovat podporované aplikace do vaší televize!

Dálkový ovladač je vybaven osvětlenými tlačítky, takže i ve tmě vždy najdete ta správná tlačítka. Asistent Google celou věc završuje: Můžete jej ovládat jako obvykle pomocí hlasového ovládání a vyhledávat více než 500 000 filmů a televizních pořadů. Google navrhuje nejrelevantnější výsledek.

Dolby Digital Plus (s Dolby Atmos) pro nejlepší možný prostorový zvuk
YAY GO má také Dolby Digital Plus, který vám poskytne nejvyšší kvalitu prostorového zvuku. Tato technologie zajišťuje, že váš televizní zážitek nezůstane jen u běžných stereofonních zvuků, ale že vás zvuk ze všech stran ovlivní aktivněji. Cílem je, aby zvuk zněl, jako byste byli přímo na příslušné scéně!

Rozdíl mezi YAY GO a YAY GO PRO
Mezi těmito dvěma variantami není velký rozdíl, ale ta jedna ano  YAY GO PRO IP přijímač  má další Bluetooth dálkové ovládání a USB klíč včetně aplikace pro sledování televize přes internet. Dálkový ovladač PRO má také numerický ovládací panel, což běžné dálkové ovládání nemá. Dálkový ovladač PRO má kromě numerického ovládacího panelu také tlačítko pro Disney +, které běžné dálkové ovládání nemá.

Technické údaje
- Čipová sada: Amlogic S905X3
- Procesor: Čtyřjádrový ARM Cortex -A55 -
Výkon: až 21 800 DMIPS
- Paměť SDRAM: 2 GB DDR3
- Flash paměť eMMC: 8 GB vysokorychlostní flash
- Operační systém: Android 10

Připojení
1x HDMI 2.1
1x USB-A 3.0 (5 V, max. 900mA)
1x USB-A 2.0 (5 V, max. 900mA)
1x čtečka karet Micro SD
1x optický zvuk
1x AV (3,5 mm)
1x USB -C (5 V, max. 1 A)
1x Ethernet LAN
1x DC IN (12 V, 1 A)
- duální WiFi (2,4 / 5,0 GHz)
- Bluetooth 4.2

Zdroje médií
PC a NAS v místní síti, Stream Media Protocols (RTSP, RTP, UDP, HTTP), přes USB

audio a video
- Rozlišení displeje: 4K UHD
- Rozlišení videa: 4Kx2K 1080i / p, 720p, 576i / p, 480i / p
- poměr stran: auto, celá obrazovka
- režim zvuku: mono, stereo, vlevo / vpravo
- dekódování: 4K x 2K @ 60 FPS, H.264, HEVC H.265 10bitový

rozsah dodávky
1x YAY GO Android TV IP přijímač
1x napájecí zdroj
1x dálkový ovladač
2x AA baterie
1x HDMI kabel
1x rychlý průvodce
(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)