Newsletter
 Dopravu zajišťuje
DPDČeská pošta
 Události
 Online status
 Platby
Bankovní převodMasterCardPayPal
Fio
DD Octopus NET V2 19" Rack Server 1 HE

 "Rack Server DD Octopus NET V2 19" 1 HE "
High Density Streaming Server Engine - založený na technologii Octopus NET V2. Kompletní vybavení až 12 tunerů různých typů příjmu. HD / UHD síťový tuner - hlavní stanice IPTV. Server Unicast a vícesměrové vysílání - certifikován podle standardu SAT> IP 1.2.2

Streamingový server může být vybaven až 12 tunery a je dodáván s základní deskou Octopus NET pro přímé propojení příslušných modulů (tuner / CI) v 1U skříni společnosti Inter-Tech, která byla speciálně upravena pro Octopus NET serverové desky.

Octopus NET SAT> základní deska IP

Digitální zařízení Octopus NET základní deska pro Unicast (RTSP) podle SAT> IP a multicast (RDP / UDP) podle MPTS
Napájení 220 V

SAT> IP server pro manuální konfiguraci. Výběr tunerových modulů je volně volitelný v rámci možných slotů a konfigurace. Podrobný přehled o tom, které moduly lze použít, naleznete v následujícím schématu připojení:

Schéma zapojení - Octopus NET základní deska pro SAT> IP
Základní deska Octopus NET bude modulárně rozšířena a umožní změnu nainstalovaných přijímajících modulů nebo rozšíření. Při změně umístění může být Octopus NET kdykoliv upraven nebo prodloužen výměnou těchto modulů v situaci příjmu.

Hlavní desky Octopus NET Server pro SAT> IP mohou být konfigurovány pro Unicast MPTS (RTSP Protocol) a Multicast MPTS (protokol RTP / UDP) a jsou certifikovány podle standardu SAT> IP a mohou být použity s mnoha klienty softwaru a hardwaru.

Televizory Panasonic se SAT> IP podporou, podporují přímo servery Octopus NET pro všechny typy DVB příjmů, jako je kabel, pozemní a satelitní, a jsou také vhodné podle vícesměrového vysílání metody MPTS. V procesu MPTS mohou být jednotlivé služby a kompletní transpondéry odeslány klientovi prostřednictvím jediného streamu, což je ideální řešení pro hotely, bytové aplikace apod.

Instalací CI , multicast a unicast lze dešifrovat * přímo na serveru.
(* Vezměte prosím na vědomí podmínky poskytovatelů PayTV / Content uvedené ve vaší smlouvě pro použití obsahu.) CI z Octopus NET není součástí specifikace SAT> IP a není tedy podporován každým klientem.

Vestavěný 5 portový přepínač GigaBit nejen rozšiřuje síť prostřednictvím dalších portů LAN; můžete také definovat proudy, které jsou k dispozici v přístavech v režimu vícesměrového vysílání. Přepínač lze také použít jako IGMPv3 Querrier.

Pomocí SAT> IP aplikací nebo přehrávačů můžete hledat kdekoli v mobilním zařízení ve své síti WLAN, ať jste kdekoli chcete, nebo kde není možné instalovat ani přesunout žádný koaxiální kabel. SAT> IP Set Top Boxys jsou k dispozici pro tento účel od mnoha výrobců. Při výběru klienta se ujistěte, že podporuje režim příjmu serveru Octopus NET.
 
(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)