Newsletter
 Dopravu zajišťuje
DPDČeská poštaGeis
 Události
 Online status
 Platby
Bankovní převodMasterCardPayPal
Fio

DREAMBOX ONE 4K Combo DVB-S2X/DVB-C/T2 Tuner

  DREAMBOX ONE 4K Combo DVB-S2X/DVB-C/T2 Tuner
  •   DREAMBOX ONE 4K Combo DVB-S2X/DVB-C/T2 Tuner
  •   DREAMBOX ONE 4K Combo DVB-S2X/DVB-C/T2 Tuner
  •   DREAMBOX ONE 4K Combo DVB-S2X/DVB-C/T2 Tuner
  •   DREAMBOX ONE 4K Combo DVB-S2X/DVB-C/T2 Tuner
(images are for illustrative purposes only)
Product code
RECDMONEHYB
Manufacturer
Dream Property
Warranty
2 years
221.25,- € excl. VAT
267.71,- €Price incl. VAT
ask a question
(recycling fee is counted in the price)   
DREAMBOX ONE 4K UHD 2160P H.265 HEVC E2 LINUX ANDROID DUAL WIFI DVB-S2/X/T2C COMBO SAT RECEIVER

Nový Dreambox One 4K UHD vyroben v Dream-Multimedia je špičkový satelitní přijímač se dvěma pevně namontovanými tunery, a to buď s Combo DVB-S2X a DVB-C / T2 nebo 2 mi oddělenými SAT tunery. Elegantní prémiové zařízení je jedním z prvních boxů se dvěma systémy na trhu. To nejen umožňuje uživatelům vychutnat si rychlý operační systém Linux Enigma2, ale má také plný přístup k aplikacím z Obchodu Google Play díky Androidu 7.1. Vznešený satelitní přijímač tak nabízí maximální flexibilitu a pohodlí a navíc dosahuje vysokého počtu dostupných rozhraní a připojení. Gigabit LAN rozhraní zajišťuje, že dokonce i blockbustery a série od Netflixu nebo DAZNu lze hrát hladce a v nejvyšší kvalitě.
Přednosti produktu
Hybridní Dreambox 4K s vícekanálovým tunerem přesvědčuje svým futuristickým designem, vynikajícími charakteristikami kompatibility a rychlými spínacími časy. Výkonný 64bitový procesor Octa Core zajišťuje dostatečnou energii a integrovanou funkci internetu a domácí sítě pro stabilní streaming a dokonalou reprodukci obrazu a zvuku. Inteligentní zařízení má rozlišení 2160p a také vlastní přehrávač médií pro přehrávání filmů. Box  lze samozřejmě snadno ovládat pomocí smartphonu a obsahuje funkce jako časově posunuté přehrávání (časový posun), stejně jako funkce pro televizní záznamy a funkci řezu. Zvláštním důrazem je dálkové ovládání s integrovanou technologií Bluetooth a hlasovým ovládáním.Jumper na zadní straně může být v případě potřeby zcela deaktivován.
Technické detaily
Dreambox 4K je nejen technicky, ale i vizuálně inovativní. Krabice tak má na horní straně krytu speciální chladicí oblast, která zajišťuje, že satelitní přijímač nebude přehřát ani při těžkém používání. Díky technologii Android 7.1 můžete také přistupovat k různým službám VoD s integrovanou čtečkou čipových karet, která zajišťuje reprodukci šifrovaného obsahu. Aby se zamezilo zbytečným zpožděním během přehrávání, procesor je podporován pamětí RAM 2 GB a pamětí 4 GB. Gigabitový ethernet a WLAN jsou opět k dispozici pro streamování na internetu. Díky tomuto prvotřídnímu technickému vybavení zajistí Dreambox 4K nezapomenutelný televizní zážitek s vynikající kvalitou obrazu a vynikající hloubkou a ostrostí v režimu Full HD.
Technické vybavení
Procesor Octa Core 64bit
2 GB RAM
8 GB flash paměti
Gigabit LAN Ethernet (1000Mbps)
Integrované rozhraní WiFi
On / Off
software
Linux Enigma3
Android 7.1
Rozhraní a připojení
Tuner DVB-S2X
Tuner DVB-C / T2
Slot karty SD
Port USB 3.0
2x USB 2.0 port
Výstup HDMI 2.0
Digitální audio výstup
Bluetooth
Dream service port
Optický S / PDIF
vypínač
dodávka
Dreambox One 4K UHD
Dálkové ovládání s mikrofonem, IR a Bluetooth 
napájení 12V
návod k obsluze

(we reserve the right to change the description and specifications without prior notice)