Newsletter
 Dopravu zajišťuje
DPDČeská poštaZásilkovna
 Události
 Online status
 Platby
Bankovní převodMasterCardPayPal
Fio
DD OctopusCI S2 Pro Advanced - Twin CI and Twin DVB-S2 Tuner for PCIe Slot - dvoutunerová satelitní karta do PC - PCIe slot včetně 2xCI slot

Digitální zařízení OctopusCI S2 Pro Advanced - Twin CI a Twin DVB-S2 tuner pro PCIe slt
Duální TV tuner pro DVB-S / S2 a digitální satelitní rádio s 2 CI moduly OnBoard pro slot PCI Express s nejnovějším demodulátorem Výhody demodulátorů STV0910A :
16 APSK, 32 APSK
nízké hodnoty QPSK
podpora multistreamu
Krátké snímky 16 kB
ACM a VCM
Brilantní HDTV v počítači

Plně profilová karta PCI Express přeměňuje kompaktní počítačový systém na PC Media Center pro váš obývací pokoj s dvojitým televizním požitkem díky paralelně použitelným 2 TV tunerům (dvojitému tuneru). Příjem digitálního rozhlasu a televize DVB-S / S2 v nejvyšší kvalitě.
Zákazníci satelitní televize (příjem přes DVB-S / S2)
Zákazníci se satelitní TV připojením mohou přijímat v HD kvalitě bez inteligentní karty veřejné televizní kanály HD (ARD, ZDF, programy třetích stran a navíc mnoho rozhlasových stanic). Četné soukromé televizní kanály mají volný přístup k digitálním satelitům. Pro kompletní příjem všech programů (obsah v závislosti na jejich uzavřené smlouvě s poskytovateli obsahu) použijte rozšíření rozhraní CI na kartě.
Podpora - operační systémy a software
Ovladače: Linuxové jádro 2.6.xx aktuální ® Open Source
Podepsané ovladače pro systém Windows Vista® 32bitové / 64bitové
Podepsané ovladače pro Windows 7 ® 32bitové / 64bitové - Windows 7 Media Center kompatibilní
Podepsané ovladače pro Windows 8 ® 32bitové / 64bitové - Windows 8 Media Center kompatibilní
Ovladače pro Microsoft ® Windows ® XP s aktualizací Service Pack 2
Kompatibilní s Windows Media Center
Naše produkty jsou v rámci programu Windows Media Center, včetně volitelného přímé podpory rozhraní CI, které jsou okamžitě použitelné bez komplikací.
Twin CI s MTD
Twin Common Interface na systému OctopusCI S2 Pro poskytuje systém dvěma sloty CI a je určen pro použití se dvěma moduly Conditional Access Module (CAM). Některé CAM pracují s technologií Multi Transponder Decrypting (MTD), která umožňuje až 4 TV kanály / tuner pouze dekódovat CAM (číslo závislé na výrobci).

Co je to Multi Transponder Decrypting (MTD)?
Dešifrování Multi Transponder je nová technologie, která umožňuje dešifrovat až 4 TV kanály / tuner současně s jediným modelem Conditional Access Module (počet kanálů závisí na výrobci).
Poznámka: Přístroj Ocoptus CI S2 Pro Advanced nemá přímou možnost připojit rozšiřující moduly (DuoFlex Twin Tuner a DuoFlex / Flex CI).
Rozšíření je možné přes PCIe sloty s ostatními kartami PCIe.
(we reserve the right to change the description and specifications without prior notice)