Newsletter
 Dopravu zajišťuje
DPDČeská pošta
 Události
 Online status
 Platby
Bankovní převodMasterCardPayPal
Fio
DD Octopus NET V2 Max M4 - Limitovaná edice (bez CI) - SAT> IP Network Tuner

Informace o produktu "DD Octopus NET V2 Max M4 - Limitovaná edice (bez CI) - SAT> Tuner IP sítě"
pouze do vyprodání zásob!

Síťový tuner pro 4x příjem DVB-S / S2 / C / C2 / T / T2 / ISDB-T v limitované edici | Octopus NET V2 Max M4 FreeTV Edition

Distribuujte brilantní HDTV ve vaší síti 
Streamování sítě 

satip-logikOctopus Net liveTV na zařízeních s podporou IPTV v místní síti. Přenáší mnoho zařízení v televizoru Full HD pro satelity, antény a kabelovou televizi. Vysílací stanice v lokální síti jsou distribuovány přes LAN a / nebo WLAN routery.

Octopus NET V2 Max M4 - 4 multitunerem zahrnuje čtyři DVB-S / S2 / C / C2 / T / T2 / ISDB-T multi tunery přes 5 portů. Nejlepší je přepnout režim příjmu automaticky bez jakékoli konfigurace. Pokud klient požádá o satelitní příjem, jeden ze 4 tunerů se automaticky přepne na satelitní příjem, to samé se stane s kabelem nebo pozemním signálem. Další konfigurace, pokud je to nutné, probíhají přes webové rozhraní, v případě potřeby probíhá aktualizace firmwaru přes LAN / Internet.

Všechny modely řady Octopus Net zahrnují 5-portový GigaBit přepínač. Síť Octopus lze v případě potřeby kaskádovat (ovládání přes IP adresu). Napájení je napájeno z externího zdroje. Použití klientů WLAN vyžaduje další přístupový bod k síti WLAN. Přístroje řady Octopus NET MAX používají aktivní chlazení (ventilátor), které pracuje s řízenou teplotou.

Chcete-li použít síťový tuner, budete potřebovat klientského softwaru nebo hardwarového klienta pro systémové prostředí. Může být účtován klientský software IPTV pro protokol SAT> IP. Digitální zařízení Octopus NET přichází s volným softwarem DD-TV. Vychutnejte si mnoho funkcí: HD kvalitu televizoru, časově posunutou televizi, digitální videorekordér, elektronický programový průvodce (EPG), příjem teletextu.

 

Testberichte-onet

Satelitní TV (příjem přes DVB-S / S2)
Zákazníci s připojením satelitní televize mohou obvykle přijímat veřejné televizní programy (ARD, ZDF, programy třetích stran a navíc mnoho rozhlasových stanic) v kvalitě HD bez karty SmartCard. Četné soukromé televizní programy jsou také digitálně dostupné na satelitní TV. Volitelné: Pro kompletní příjem všech programů (v závislosti na smlouvě s poskytovatelem obsahu) potřebujete klienta SAT> IP s podporou CI / CI +. Octopus NET je propojen standardním kabelem přímo s vaším multi-switchem nebo LNB s integrovaným multi-switchem. 
uNICABLE systémy podle EN50494 a EN50607 (DVB-S / S2)
Octopus NET Max M4 může být samozřejmě provozován také na unicable systémech. Stávající kabel s jedním kabelem je rozdělen na Unicable splitter pro 4 porty Octopus NET Max M4. Uživatelská pásma / frekvence jsou konfigurovány ve webovém rozhraní.
Podpora antén a kabelové televize (příjem DVB-T / T2 a DVB-C / C2)
Jako jediný certifikovaný Stand Alone SAT> IP Server s podporou kabelové a pozemní televize na trhu nabízí Octopus NET Max M4 také možnost streamovat live tv z těchto zdrojů do vaší sítě. Připojení antény nebo kabelové televize ze zásuvky ve zdi bude provedeno vstupní zásuvkou IEC, takže 4 interní tunery mohou být použity pro satelitní nebo anténní / kabelovou televizi. Přepínání mezi režimy příjmu je automatické v závislosti na požadavku.

The IPTV client software for the protocol SAT> IP can be paid for, a list of usable products, see http://www.satip.info.
(we reserve the right to change the description and specifications without prior notice)