Newsletter
 Dopravu zajišťuje
DPDČeská pošta
 Události
 Online status
 Platby
Bankovní převodMasterCardPayPal
Fio
DD Octopus NET V2 19" Rack Server 1 HE

 "Rack Server DD Octopus NET V2 19" 1 HE "
High Density Streaming Server Engine - založený na technologii Octopus NET V2. Kompletní vybavení až 12 tunerů různých typů příjmu. HD / UHD síťový tuner - hlavní stanice IPTV. Server Unicast a vícesměrové vysílání - certifikován podle standardu SAT> IP 1.2.2

Streamingový server může být vybaven až 12 tunery a je dodáván s základní deskou Octopus NET pro přímé propojení příslušných modulů (tuner / CI) v 1U skříni společnosti Inter-Tech, která byla speciálně upravena pro Octopus NET serverové desky.

Octopus NET SAT> základní deska IP

Digitální zařízení Octopus NET základní deska pro Unicast (RTSP) podle SAT> IP a multicast (RDP / UDP) podle MPTS
Napájení 220 V

SAT> IP server pro manuální konfiguraci. Výběr tunerových modulů je volně volitelný v rámci možných slotů a konfigurace. Podrobný přehled o tom, které moduly lze použít, naleznete v následujícím schématu připojení:

Schéma zapojení - Octopus NET základní deska pro SAT> IP
Základní deska Octopus NET bude modulárně rozšířena a umožní změnu nainstalovaných přijímajících modulů nebo rozšíření. Při změně umístění může být Octopus NET kdykoliv upraven nebo prodloužen výměnou těchto modulů v situaci příjmu.

Hlavní desky Octopus NET Server pro SAT> IP mohou být konfigurovány pro Unicast MPTS (RTSP Protocol) a Multicast MPTS (protokol RTP / UDP) a jsou certifikovány podle standardu SAT> IP a mohou být použity s mnoha klienty softwaru a hardwaru.

Televizory Panasonic se SAT> IP podporou, podporují přímo servery Octopus NET pro všechny typy DVB příjmů, jako je kabel, pozemní a satelitní, a jsou také vhodné podle vícesměrového vysílání metody MPTS. V procesu MPTS mohou být jednotlivé služby a kompletní transpondéry odeslány klientovi prostřednictvím jediného streamu, což je ideální řešení pro hotely, bytové aplikace apod.

Instalací CI , multicast a unicast lze dešifrovat * přímo na serveru.
(* Vezměte prosím na vědomí podmínky poskytovatelů PayTV / Content uvedené ve vaší smlouvě pro použití obsahu.) CI z Octopus NET není součástí specifikace SAT> IP a není tedy podporován každým klientem.

Vestavěný 5 portový přepínač GigaBit nejen rozšiřuje síť prostřednictvím dalších portů LAN; můžete také definovat proudy, které jsou k dispozici v přístavech v režimu vícesměrového vysílání. Přepínač lze také použít jako IGMPv3 Querrier.

Pomocí SAT> IP aplikací nebo přehrávačů můžete hledat kdekoli v mobilním zařízení ve své síti WLAN, ať jste kdekoli chcete, nebo kde není možné instalovat ani přesunout žádný koaxiální kabel. SAT> IP Set Top Boxys jsou k dispozici pro tento účel od mnoha výrobců. Při výběru klienta se ujistěte, že podporuje režim příjmu serveru Octopus NET.
 
(we reserve the right to change the description and specifications without prior notice)